DODACÍ LHŮTY, ZPŮSOB DODÁNÍ

DODACÍ LHŮTY

Dodací lhůta na zhotovení objednané zakázky je čtyři kalendářní týdny a začíná dnem připsání zálohy na účet Zlatnictví Janka, resp. její zaplacení na naší provozovně. Tento termín je upřesněn v potvrzovacím e-mailem. O předání prstenů do výroby a dokončení vaší objednávky a předání cenného psaní České poště nebo připravení objednávky k vyzvednutí na provozovně budete vždy informováni e-mailem. O aktuálním stavu objednávky se také můžete telefonicky informovat v naší provozovně.

ZPŮSOB DODÁNÍ

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na naší provozovně nebo bude dodané na adresu uvedenou v objednávkovém formuláři jako cenné psaní (příp. s dobírkou) Českou poštou. Poštovné a balné hradí Zlatnictví Janka. Prsteny dodáváme v ozdobné krabičce, která je pro vás zdarma. O předání objednávky České poště budete informováni e-mailem. Česká pošta dodává cenné psaní obvykle do dvou pracovních dní. Za nedodržení termínu ze strany České pošty neručíme.

V případě volby osobního odběru budete e-mailem informováni o tom, že Vaše objednávka je připravena k vyzvednutí v naší provozovně Zlatnictví Janka, Sokolovská 5/34 přímo proti metru Florenc. Objednané zboží můžete na naší provozovně doplatit v hotovosti nebo platební kartou.