PODMÍNKY NÁKUPU

Smluvní vztah mezi kupujícím (objednavatelem, který vyplní správně a pravdivě objednávkový formulář) a prodávajícím (Zlatnictví Janka, Sokolovská 5/34 18600 Praha 8 IČO:69355410) vzniká na základě přijetí elektronické objednávky a úhradou (připsáním zálohy na účet Zlatnictví Janka). O této skutečnosti bude kupující uvědoměn zasláním e-mailu na adresu, uvedenou v objednávkovém formuláři. Do doby připsání zálohy na účet Zlatnictví Janka nemáme ke kupujícímu žádnou povinnost.

Kupující je povinen uvést v objednávce všechny údaje pravdivě. Špatně nebo neúplně vyplněné informace v objednávce nemohou být uznány jako důvod reklamace. Proto si pečlivě přečtěte především informace o velikostech prstenů a řádně vyplňte svoji velikost do objednávkového formuláře. Při špatně zadané velikosti nebude toto uznáno jako důvod reklamace. Pokud si nebudete velikostmi prstenů jisti, navštivte raději naši prodejnu, kde Vám zkušení zlatníci rádi poradí. Při špatně objednané velikosti může dojít v případě požadované úpravy ke komplikacím. Například prsteny osázené kameny kolem dokola nelze upravovat. Pokud se přece jen stane, že vám prsten nebude sedět, v naší provozovně s vámi probereme možnosti úpravy. Takový případ nelze bohužel řešit telefonicky, e-mailem nebo zasláním prstenu poštou.

Údaje zadané v poznámce jsou pouze vzkazem pro prodávajícího, nelze je použít k popsání změn šíře nebo vzoru prstenů. Pokud máte jakékoli přání ke změně vzoru, šíře prstenu nebo barevnosti použitého materiálu, je nutno takovou objednávku uskutečnit osobně na naší provozovně. Přes internet lze objednávat pouze podle vzorů v tom barevném provedení a rozměrech jaké jsou uvedeny v katalogu.

Prodávající předá zakázku do výroby teprve po uhrazení zálohy na účet Zlatnictví Janka nebo zaplacením kupujícím na naší provozovně. Potvrzující e-mail o pouhém přijetí objednávky do našeho systému není závazný pro Zlatnictví Janka. Neuhradí-li kupující určenou zálohu do 10ti pracovních dnů od zaslání e-mailu s variabilním symbolem objednávky, bude jeho objednávka vyřazena ze systému bez jakýchkoli závazků vůči Zlatnictví Janka. Po uhrazení zálohy obdrží kupující potvrzující e-mail o platbě a objednávka bude dána do výroby. Od tohoto okamžiku běží termín pro zhotovení objednávky upřesněný v potvrzovacím e-mailu.

Prodávající se zavazuje dodat kupujícímu objednaný výrobek přesně dle popisu vzoru a parametrů uvedených v objednávkovém formuláři. Všechny nabízené šperky jsou vyrobeny ze zlata ryzosti 585/1000 (14karát) a jsou označeny ryzostním puncem, výrobní značkou Zlatnictví Janka a státním puncem Českého puncovního úřadu podle zákona č.539/92 sb. O puncovnictví a zkoušení drahých kovů. Ke všem šperkům osazených brilianty obdržíte certifikát o pravosti briliantů. Na certifikátu je popis kamene, jeho váha v karátech (ct), kvalita a barva briliantu.

Vámi objednané zboží Vám bude doručeno v krabičce, která je pro Vás zdarma a s řádně vyplněným daňovým dokladem (paragonem) na celkovou částku objednaného zboží. Zálohová faktura neslouží jako daňový doklad. Cena všech výrobků v katalogu je udána včetně DPH.

Objednané zboží bude zaslané na adresu uvedenou objednatelem v objednávkovém formuláři Českou poštou jako cenné psaní. Zásilka bude předána pouze do vlastních rukou objednatele. Zboží bude dodáno v termínu dodací lhůty dle potvrzení v objednávce. Poštovné a balné hradí Zlatnictví Janka. O předání zásilky České poště budete informováni e-mailem. Za nedodržení doručení objednávky ze strany České pošty neručíme.

Zboží si můžete také převzít osobně u nás v provozovně, kde je možno doplatek uhradit kartou nebo hotově. O uložení objednávky v obchodě je zákazník informován e-mailem. Forma převzetí objednávky musí být řádně vyplněna v objednávce.

Snubní prsteny jsou pro vás vyráběny na zakázku (vaše velikosti a vnitřní rytina), proto je nelze vrátit.