POSTUP OBJEDNÁNÍ

  1. Po vybrání Vámi požadovaného modelu vyplňte a odešlete objednávkový formulář.
  2. Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu dostanete informaci o přijetí objednávky do našeho objednávkového systému.
  3. V nejbližší možné době bude Vaše objednávka zpracována našimi pracovníky. Především překontrolujeme údaje v objednávce, a pokud budou kompletní, bude registrace objednávky pokračovat. V opačném případě budete vyzváni k doplnění, příp. upřesnění sporných údajů.
  4. Pokud budou zadané údaje v pořádku, obdržíte e-mail s rekapitulací údajů, doplněný o číslo objednávky, které je zároveň variabilním symbolem platby a další potřebné údaje k tomu, abyste mohli na náš účet uhradit zálohu ve výši 50 % z předběžné ceny objednávky (zaokrouhlené na 500 Kč).
  5. Platbu musíte uhradit na náš účet do 10 kalendářních dnů. Nezaplacení zálohy v tomto termínu je bráno jako stornování objednávky a žádost o její vyřazení z objednávkového systému, samozřejmě bezplatně a bez jakýchkoliv závazků vůči Zlatnictví Janka.
  6. Po připsání Vaší platby na náš účet, budete o této skutečnosti e-mailem informováni a Vaše objednávka bude předána do výroby. Od této doby běží časová lhůta na zhotovení objednávky (viz Dodací lhůty).
  7. O dokončení zakázky Vás budeme informovat opět e-mailem. Dle zvoleného způsobu převzetí v objednávce bude zakázka připravena k vyzvednutí na naší provozovně nebo Vám zásilku zašleme jako cenné psaní České pošty. Poštovné a balné hradí Zlatnictví Janka. O předání zásilky České poště budete opět informováni e-mailem, ve kterém bude uvedeno její podací číslo, abyste příp. mohli využít službu sledování zásilky (http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php).
  8. Každá zásilka bude pojištěna a dopravce za ni ručí, proto si vždy při převzetí zásilky překontrolujte, zda nedošlo k porušení bezpečnostní obálky. Česká pošta dodává cenná psaní obvykle do dvou pracovních dnů (za nedodržení termínu ze strany České pošty neručíme). Při převzetí zásilky se musíte prokázat dokladem totožnosti, čímž se předejde doručení zásilky nesprávnému adresátovi.