ZÁRUKY, REKLAMACE A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

ZÁRUKY, REKLAMACE

Všechny nabízené prsteny jsou vyráběny ze zlata ryzosti 585/1000 (tzv. 14 karát) dle popisu vzoru v objednávce a jsou označeny puncem Českého puncovního úřadu podle zákona č.539/92 sb. O puncovnictví a zkoušení drahých kovů. Dále jsou označeny výrobní značkou Zlatnictví Janka. K prstenům osázeným brilianty je vystaven certifikát o pravosti kamenů. Na certifikátu je uvedena váha kamenů v karátech (ct), kvalita a barva kamenů. Dále je ke šperku dodán pokladní paragon, který slouží jako daňový doklad a který musí být předložen při případné reklamaci.

Na námi dodané zboží se vztahuje záruka 24 měsíců ode dne prodeje. Záruka se vztahuje na vady materiálu a prokazatelné výrobní vady. Záruka se nevztahuje na mechanické poškození materiálu v důsledku neopatrného zacházení se šperkem (např. používání chemikálií, zdeformování, poškrábání povrchové úpravy apod.). Záruka zaniká při jakémkoli zásahu do výrobku třetí osobou. V případě jakéhokoli problému s naším šperkem (zmenšení, zvětšení, leštění, obnovení rytiny nebo matu apod.) proto navštivte pouze naši provozovnu, abychom mohli ručit za kvalitu našich výrobků. Dále zaručujeme, že všechny kameny jsou do našich prstenů zasazovány ručně a nejedná se o lité zboží s kameny. Pokud došlo ke špatně zvolené velikosti prstenu, navštivte naši prodejnu, kde s vámi zlatník prokonzultuje možnosti úpravy šperku.

Reklamaci je možno uplatnit pouze osobně na naší provozovně, není možno přijmout zboží k reklamaci poštou. Snubní prsteny jsou pro vás vyráběny na zakázku (vaše velikosti a vnitřní rytina), proto je nelze vrátit.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Plně respektujeme Vaše soukromí. Přesto, aby Vaše objednávka mohla být vyřízena k Vaší plné spokojenosti, potřebujeme řádně vyplněné údaje v objednávkovém formuláři. Tato data maximálně chráníme a uchováváme v souladu s platnými zákony České republiky a nikdy nebudou námi poskytnuta třetí straně.

Naše firma si vyhraňuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti ochrany osobních údajů pouze v případě napadení serveru neznámým pachatelem (hackerem).