Trollbeads

Zrození TROLLBEADS

Představte si zasněženou Kodaň v roce 1976. V malém sklepním bytě na předměstí dánské metropole žil nesmírně talentovaný a pracovitý zlatník Nielsen s rodinou. Rok co rok se snažil vymyslet jedinečný šperk, který by mohl dát pod stromeček své milované ženě... A právě tehdy se zrodily TROLLBEADS...

Náhrdelník a náramek s odnímatelnou karabinkou se stal základem pro navlékání nekonečného množství přívěsků a korálků. Rozzářené oči manželky byly odměnou za nejoriginálnější šperk, jaký kdy spatřila. Mohl se proměňovat s jejími náladami a přizpůsobovat se šatům. Už tehdy vznikly první stříbrné přívěsky inspirované skandinávskou mytologií a s každou příležitostí přibývaly nové. Do výroby dalších Trollbeads se postupné zapojila celá rodina a paletu původních materiálů jako Sterling stříbro a 18kt. zlato probarvilo také ručně vyráběné Muránské sklo, drahé kameny, perly a diamanty.Toto„klenotnické puzzle" si zamilovaly ženy po celém světě a k dnešnímu dni bylo stvořeno více než 700 komponentů. S každým ročním obdobím vznikají nové kolekce a každoročně jsou z výroby staženy ty starší, což dodává přívěskům TROLLBEADS také sběratelskou exkluzivitu.

V každé ženě je kousek tohoto příběhu. Každá žena ráda vypráví a sbírá hezké věci. A každá žena dokáže ocenit šperk, který by si mohla sama navrhovat a obměňovat... VYPRÁVĚJTE S TROLLBEADS SVÉ VLASTNÍ PŘÍBĚHY.

Tyto šperky si můžete prohlédnout a zakoupit v naší provozovně. Celý sortiment včetně novinek, které pro vás připravujeme vždy na další sezonu, naleznete na stránkách www.marburger.cz. Pokud zakoupíte startovací set, který se skládá z náramku, základní karabiny a jednoho korálku, obdržíte od nás druhý korálek zdarma.

Více najdete na stránkách společnosti Marburger.