Hlavní činností naší firmy je zakázková výroba snubních a zásnubních prstenů. Specializujeme se převážně na ruční výrobu zlatých a stříbrných šperků podle různých předloh. Pro inspiraci nabízíme jak mnoho katalogů, tak i možnost dotvoření Vámi přineseného návrhu nebo výrobu šperku podle doneseného vzoru.

U nás můžete dát své zlato či stříbro (i jeho zlomky) do výkupu, zlato můžete použít jako materiál pro vaši zakázku nebo vyměnit protihodnotou za nové zboží.

V našem obchodě naleznete velký výběr zlatých, stříbrných a ocelových šperků tuzemské výroby i z dovozu podle posledních módních trendů.

Naše nabídka

Jak pracujeme

V našem obchodě jsou vám k dispozici katalogy i vzorky šperků, kterými se můžete inspirovat při vaší představě o novém šperku. Můžete si přinést vlastní návrh nebo představu, kterou s vámi prokonzultujeme a pomůžeme tak vybrat či dotvořit ten nejlepší model, který splní všechny vaše představy. Zakázky obvykle zhotovujeme do dvou až tří týdnů. V ojedinělých případech jsme schopni přání klienta vyřešit i v kratší době.

Šperky zhotovujeme nejčastěji ze 14ti karátového zlata, které svými vlastnostmi nejlépe vyhovuje potřebám většiny klientů. Samozřejmě na vaše přání vyrobíme šperky i z 18ti karátového zlata či stříbra. Jakoukoliv objednávku lze přizpůsobit přání zákazníka, zejména kombinace barevných druhů zlata, lesku/matu, šířky, tloušťky prstenu, počtu, umístění a barevnosti kamenů, volby mezi syntetickými a pravými kameny. Na zhotovení zakázky si můžete donést i vlastní materiál, čímž výrazně ušetříte. Díky zhotovování vaší zakázky přímo v naší dílně jsme schopni nabídnout uspokojivé ceny práce.