O firmě

Zlatnictví Janka bylo založeno v roce 1999, původně pouze jako dílna pro výrobu a opravy zlatých a stříbrných šperků. Firmu založila Jana Polová, která je její majitelkou dodnes. V roce 2001 jsme firmu rozšířili o obchod v Petrské ulici, kde nás ale v srpnu 2002 postihla povodeň. Proto jsme museli změnit místo a tři roky jsme působili na Skalce v Praze 10. Dnes nás najdete opět blíž středu Prahy a to konkrétně v Karlíně, Sokolovské ulici 34/5, přímo proti stanici metra Florenc.

Na internetu nabízíme své služby od roku 2004 na adrese www.zlatnictvijanka.cz. Dnes zde můžete najít katalog snubních prstenů tak i nabídku šperků, které lze přes internet také objednat. Přesto vám ale doporučujeme navštívit naši prodejnu, kde můžete vše rovnou vyzkoušet a zjistit, jestli vám šperk vyhovuje a sluší. Pokud by jste si nevybrali, lze po konzultaci vyrobit originální šperk přímo a jen pro vás. Na internetu můžete také najít užitečné rady jak pečovat o šperk a diskusní fórum, na kterém můžete sami požádat o radu. Najdete zde také sekci výprodej, ve které nabízíme zajímavé šperky a hodinky za opravdu nízké ceny. Jsou to šperky či hodinky ze starších kolekcí, které jsou samozřejmě bez závad a proto na ně poskytujeme plnou záruku 24 měsíců.

Základním pravidlem naší práce je osobní přístup ke každému klientovi, abychom snáze mohli splnit jakékoliv vaše představy a nabídnout vám hotový nebo vytvořený šperk či hodinky, které budou podtrhovat vaši osobnost. O vaši spokojenost se stará zkušený tým prodavaček, zlatníků a hodináře.